Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

IT

W Network EMEA specjalizujemy się w rekrutacji doświadczonych informatyków zarówno na etaty, jak i na kontrakty.
Dzięki bliskiej współpracy z naszymi klientami dokładnie rozumiemy ich potrzeby i nasz zespół konsultantów ekspertów jest w stanie szybko i precyzyjnie wyszukać idealnego kandydata do każdej roli. Korzystając z najnowocześniejszych narzędzi do pozyskiwania kandydatów, identyfikujemy tych aktywnie szukających z trudnym do znalezienia doświadczeniem oraz tych pasywnych, otwartych na rozmowę o potencjalnych możliwościach.

Zapewniamy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w zakresie IT, obejmujące tradycyjne obszary, takie jak: wsparcie, rozwój oprogramowania, testy, bezpieczeństwo IT, project i change management, a także te nowopowstające, takie jak digitalizacja, media społecznościowe, cloud i wiele innych.

Pracujemy w wielu lokalizacjach i wielu walutach, w tym w Wielkiej Brytanii, Europie, na Bliskim Wschodzie i nie tylko. Nasi klienci to zarówno lokalne przedsiębiorstwa jak i międzynarodowe organizacje, a jako zespół dysponujemy bogatym portfolio języków obcych.
Zdajemy sobie sprawę, że rekrutacja może być czasochłonna, dlatego skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić, w jaki sposób możemy Cię wesprzeć i znaleźć najlepszych kandydatów, minimalizując przy tym wszelkie zakłócenia w Twojej działalności, utrzymując koszty rekrutacji na minimalnym poziomie.

Co mówią o nas nasi klienci

Szukaj swojej następnej pracy

Wszystkie nasze oferty pracy regularnie pojawiają się na naszej stronie internetowej, chociaż zdarza się, ze pracujemy nad rekrutacjami poufnymi, które nie mogą być publikowane. Zapoznaj się z naszymi ofertami, aby zrozumieć typ ról, na które rekrutujemy. Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz idealnie pasującej oferty, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy znaleźć pozycję dla Ciebie!

Szukaj pracy