Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

Digital

Przez ostatnie 18 miesięcy byliśmy bardzo zapracowani. Nadążając nad rosnącym zapotrzebowaniem na rynku, z powodzeniem utworzyliśmy specjalny oddział Digital, który skupia się na rekrutacji utalentowanych specjalistów Digital IT.

Nasi konsultanci są gotowi pomóc
każdemu klientowi lub kandydatowi, szukającemu fachowej ekspertyzy w dziedzinie Digital.

Nasz nowy dział Digital wspiera firmy rekrutujące zarówno do swoich wewnętrznych zespołów jak i agencje interaktywne; w wielu aspektach rekrutacji w wymagającym świecie marketingu cyfrowego, tworzenia i projektowania stron internetowych. Wykorzystujemy wszystkie nowoczesne techniki pozyskiwania kandydatów w mediach społecznościowych, a nasz dostęp do szerokiego zasobu talentów oznacza, że ​​nieustannie znajdujemy najlepszych specjalistów dla Ciebie.

W Network EMEA zapewniamy efektywność i precyzyjność procesu selekcji kandydatów. Dopasowujemy pracowników do pracodawców i vice versa, rozumiejąc ich motywacje i wymagania.
Członkowie naszego zespołu są kompleksowo przeszkoleni i na bieżąco śledzą wszystkie najnowsze trendy w branży cyfrowej, dzięki czemu nie tylko mówią w Twoim języku, ale oferują najnowsze branżowe rozwiązania rekrutacyjne dla Twojej organizacji.

 

Co mówią o nas nasi klienci

Szukaj swojej następnej pracy

Wszystkie nasze oferty pracy regularnie pojawiają się na naszej stronie internetowej, chociaż zdarza się, ze pracujemy nad rekrutacjami poufnymi, które nie mogą być publikowane. Zapoznaj się z naszymi ofertami, aby zrozumieć typ ról, na które rekrutujemy. Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz idealnie pasującej oferty, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy znaleźć pozycję dla Ciebie!

Szukaj pracy