Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

Poznaj nasz zespół

Gabriela Schlosserova

Business Manager


Specjalizacja: Rekrutacja w obszarze SAP

Obszar geograficzny: Niemcy oraz Szwajcaria

Numer telefonu: +44 (0) 2920 020 603

Biografia

Gabriela pracuje w rekrutacji IT od września 2016 roku, a jej specjalnością jest rynek SAP, koncentrujący się na krajach niemieckojęzycznych. Gabriela ukończyła studia magisterskie w zakresie tłumaczeń na Słowacji i mówi płynnie po angielsku, niemiecku, słowacku i czesku.

Gabriela dołączyła do Pertemps Network Group we wrześniu 2016 r. jako Konsultant ds. Zasobów, a następnie została Konsultantem ds. Rekrutacji i rozpoczęła swoją rolę w kontaktach z klientami, współpracując z niemieckimi i szwajcarskimi klientami, jednocześnie budując swój rynek w regionie DACH. Z biegiem lat stała się liderem zespołu, a obecnie jest odpowiedzialna za zespół sześciu konsultantów jako Business Manager. Odkąd Gabriela dołączyła do zespołu, uczestniczyła w wielu wydarzeniach firmowych, takich jak ekscytujące spotkania integracyjne, konkursy motywacyjne, ceremonie wręczenia nagród i imprezy świąteczne, które pozwoliły jej odwiedzić takie miejsca jak Nowy Jork, Maroko, Wimbledon, San Sebastian, Dublin (i wiele innych!).

W wolnym czasie Gabriela lubi podróże, psy, czytanie książek i tenis (granie i oglądanie). Co zabawne, tenis stał się jej hobby dopiero niedawno, podczas team buildingu zorganizowanego przez Pertemps kilka lat temu, za co jest bardzo wdzięczna!